Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Transcend

SSD Transcend 830S TS2TMTS830S 2 TB

Фото - SSD Transcend 830S TS2TMTS830S 2 TB
Transcend TS2TMTS830S
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
SATA 3
Тип пам’яті
3D NAND
Зовнішня швидкість запису
520 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
560 МБ/с
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
85 тис
IOPS зчитування
90 тис
TBW
1120 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
TRIM
Розміри
22x80 мм
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Transcend 830S TS2TMTS830S 2 TB

Усі ціни 8 →

Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Transcend (TS2TMTS830S) TS2TMTS830S

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
16 107 грн.

Накопичувач SSD M.2 2280 2 Тб SATA Transcend (TS2TMTS830S)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
16 199 грн.

Transcend TS2TMTS830S

Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Transcend (TS2TMTS830S) - ідеальне рішення для тих, хто прагне поліпшити швидкість і продуктивні... щесть своїх комп'ютерів або ноутбуків. Цей ультракомпактний накопичувач, завдяки інтерфейсу SATA III (6Gb/s), забезпечує швидкість читання до 560 Mb/s та запису до 520 Mb/s. Це дозволяє не лише швидко завантажувати великі файли, але й підвищувати загальну продуктивність вашої системи.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
16 589 грн.

SSD накопичувач Transcend 830S 2 TB (TS2TMTS830S) 830S 2 TB (TS2TMTS830S)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
17 055 грн.

Transcend 830S 2 TB (TS2TMTS830S) TS2TMTS830S

Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
18 588 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Transcend 830S TS2TMTS830S 2 TB

Модификації Transcend 830S TS2TMTS830S

Ціни на Transcend 830S TS2TMTS830S
Transcend 830S TS1TMTS830S 1 TBвід 11 329 грн.32 пропозиції
Transcend 830S TS2TMTS830S 2 TBвід 16 107 грн.8 пропозицій
Transcend 830S TS256GMTS830S 256 GBвід 2 597 грн.13 пропозицій
Transcend 830S TS512GMTS830S 512 GBвід 4 769 грн.35 пропозицій