Карта пам'яті Transcend CFexpress 820 256 ГБ (TS256GCFE820)
Фото 3 |
Transcend CFexpress 820 256Gb 256 ГБ512 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CFexpress 820 256 ГБ
Усі ціни 29 →Карта пам'яті TRANSCEND CF 256GB 820x R1700/W1300MB/s (TS256GCFE820) | 9 780 грн. |
TRANSCEND CF 256GB 820х R1700/W1300MB/s (TS256GCFE820) | 9 780 грн. |
Карта памяти Transcend 256gb CFExpress 820 Type b (ts256gcfe820) | 8 495 грн. |
TRANSCEND CF 256GB 820х R1700/W1300MB/s (TS256GCFE820) | 9 780 грн. |
Карта пам'яті Transcend 256GB CFExpress 820 Type B (TS256GCFE820) | 8 669 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend CFexpress 820
Ціни на Transcend CFexpress 820 |
---|---|---|---|---|
Transcend CFexpress 820 256 ГБ | від 7 929 грн. | 29 пропозицій | ||
Transcend CFexpress 820 512 ГБ | від 13 500 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →