Карта пам'яті Transcend microSDXC 340S 512 ГБ (TS512GUSD340S)
Відео 1Фото 3 |
Transcend microSDXC 340S 512Gb |
|
Тип пам'яті — 3D NAND
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSDXC 340S 512 ГБ
Усі ціни 17 →Карта памяти Transcend 512GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 A2 V30 + adapter | 2 688 грн. |
Карта пам'яті Transcend 512GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 A2 V30 + adapter | 2 692 грн. |
Карта пам'яті Transcend 512GB microSDXC class 10 UHS-I U3 A2 (TS512GUSD340 | 2 599 грн. |
TS512GUSD340S TS512GUSD340S | 3 019 грн. |
Карта пам'яті Transcend 512GB microSDXC class 10 UHS-I U3 A2 (TS512GUSD340 | 2 499 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend microSDXC 340S
Ціни на Transcend microSDXC 340S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDXC 340S 64 ГБ | від 395 грн. | 33 пропозиції | ||
Transcend microSDXC 340S 128 ГБ | від 581 грн. | 32 пропозиції | ||
Transcend microSDXC 340S 256 ГБ | від 1 075 грн. | 31 пропозиція | ||
Transcend microSDXC 340S 512 ГБ | від 1 885 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →