Карта пам'яті Transcend microSD 350V 512 ГБ (TS512GUSD350V)
Фото 3 |
Transcend microSDXC 350V 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSD 350V 512 ГБ
Усі ціни 10 →TS512GUSD350V TS512GUSD350V | 2 899 грн. |
Карта пам'яті Transcend 512GB microSDXC class 10 UHS-I U3 High Endurance ( | 2 048 грн. |
Transcend 512GB microSDXC class 10 UHS-I U3 High Endurance (TS512GUSD350V) | 2 336 грн. |
Transcend Карта пам'яті Transcend 512GB microSDXC class 10 UHS-I U3 High E | 2 048 грн. |
Карта пам'яті Transcend 512 GB microSDXC Clase 10 UHS-I (U3) + SD-adapter | 1 842 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Transcend microSD 350V
Ціни на Transcend microSD 350V |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 350V 64 ГБ | від 401 грн. | 16 пропозицій | ||
Transcend microSD 350V 128 ГБ | від 565 грн. | 3 пропозиції | ||
Transcend microSD 350V 256 ГБ | від 862 грн. | 14 пропозицій | ||
Transcend microSD 350V 512 ГБ | від 1 842 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →