Карта пам'яті Transcend SD 500S 128 ГБ (TS128GSDC500S)
Transcend SDXC 500S 128Gb 32 ГБ128 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD 500S 128 ГБ
Карта пам`яті Transcend SD 64GB C10 UHS-I U3 R160/W50MB/s 4K (TS64GSDC340S | 479 грн. |
Карта пам'яті Transcend 64GB SD class 10 UHS-I U3 4K (TS64GSDC340S) TS64GS | 476 грн. |
Transcend Карта пам'яті Transcend 64GB SD class 10 UHS-I U3 4K (TS64GSDC34 | 476 грн. |
Відеоогляди
Модификації Transcend SD 500S
Ціни на Transcend SD 500S |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 500S 32 ГБ | від 657 грн. | 28 пропозицій | ||
Transcend SD 500S 128 ГБ | від 476 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →