SSD Transcend SSD110S TS1TMTE110S 1 ТБ
Відео 11Фото 3 |
Transcend TS1TMTE110S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD110S TS1TMTE110S 1 ТБ
Усі ціни 50 →Накопитель SSD M.2 2280 1TB Transcend (TS1TMTE110S) | 3 454 грн. |
SSD накопичувач Transcend MTE110 1TB M.2 PCle 3.0 4x 2280 (TS1TMTE110S) TS | 3 304 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Transcend MTE110S M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (TS1TMTE | 3 290 грн. |
SSD диск Transcend MTE110 1TB NVMe PCIe 3.0 4x M.2 2280 TS1TMTE110S | 2 849 грн. |
Ssd накопичувач Transcend 110S 1 TB (TS1TMTE110S) | 3 153 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
1 0 1 2 |
14 червня 2020, 12:43
Долголетие #
Пользователи данного продукта сколько он проработал
спасибо за ответ
21 квітня 2020, 23:46
Подойдет ли данный SSD на мать X79 #
Есть огромное желание поставить под систему данный SSD, но обязательно в разьем М.2 материнки X79 на сокете LGA 2011. Большой вопрос, подойдет ли она под разъем М.2 nvme?
anonim
3 лютого 2019, 22:02
Подойдет для Lenovo Legion Y530 [Y530-15ICH 81FV0027RU]? #
Я хочу купить ноут и поставить туда вот это чудо, вставится оно туда? Если нет, подскажите вариант пожалуйста.
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Transcend SSD110S TS1TMTE110S
Ціни на Transcend SSD110S TS1TMTE110S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD110S TS128GMTE110S 128 ГБ | від 889 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend SSD110S TS256GMTE110S 256 ГБ | від 1 199 грн. | 42 пропозиції | ||
Transcend SSD110S TS512GMTE110S 512 ГБ | від 1 959 грн. | 41 пропозиція | ||
Transcend SSD110S TS1TMTE110S 1 ТБ | від 2 603 грн. | 50 пропозицій | ||
Transcend SSD110S TS2TMTE110S 2 ТБ | від 4 833 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →