SSD Transcend SSD110S TS512GMTE110S 512 ГБ
Відео 11Фото 3 |
Transcend TS512GMTE110S |
|
Доступний NVMe SSD, який відноситься скоріше до бюджетного сегменту, але призначений для оснащення персональних комп'ютерів, ноутбуків і робочих станцій середнього і верхньо-середнього рівня. Однією з ключових особливостей є підтримка стандарту NVMe 1.3 і інтерфейсу PCI-E 3.0 4x, що забезпечує високі швидкості роботи: 160,000/140,000 IOPS при випадкових операціях введення-виводу і 1700/900 МБ/с при лінійному читанні і запису файлів.
Будується Transcend MTE110S на базі двухьядерного контролера Silicon Motion SM2263XT. За зберігання користувацьких даних відповідає високоякісна 64-шарова пам'ять типу TLC 3D NAND, за виробництво якої відповідали майстри з Micron. ОЗП-кеш тут вирізаний, тому додатковий кеш цей накопичувач позичає у оперативної пам'яті. Традиційно для TLC-пам'яті реалізований механізм розумного SLC-кешування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend SSD110S TS512GMTE110S 512 ГБ
Усі ціни 40 →Накопитель SSD M.2 2280 512GB Transcend (TS512GMTE110S) | 2 155 грн. |
SSD накопичувач TRANSCEND MTE110 512GB M.2 NVMe PCle 3.0 4x 2280 (TS512GMT | 1 973 грн. |
Transcend 110S 512 GB (TS512GMTE110S) | 2 154 грн. |
SSD диск Transcend MTE110S 512GB M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (TS512GMTE110 | 2 015 грн. |
Transcend 110S 512 Gb (TS512GMTE110S) | 2 060 грн. |
1 0 1 2 |
спасибо за ответ
Модификації Transcend SSD110S TS512GMTE110S
Ціни на Transcend SSD110S TS512GMTE110S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD110S TS128GMTE110S 128 ГБ | від 889 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend SSD110S TS256GMTE110S 256 ГБ | від 1 196 грн. | 41 пропозиція | ||
Transcend SSD110S TS512GMTE110S 512 ГБ | від 1 946 грн. | 41 пропозиція | ||
Transcend SSD110S TS1TMTE110S 1 ТБ | від 2 577 грн. | 50 пропозицій | ||
Transcend SSD110S TS2TMTE110S 2 ТБ | від 4 833 грн. | 10 пропозицій |