Змішувач Tres Canigo-tres 21820303
Tres Canigo-tres 21820303 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Canigo-tres 21820303
Змішувач для раковини Tres Canigo хром 21820303 | 5 803 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом TRES CANIGO-TRES хром латунь 2 | 6 436 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Canigo 263 мм 21820303 | 6 085 грн. |
Змішувач для умивальника Tres CANIGO-TRES, висота 263мм, хром (21820303) | 7 781 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом TRES CANIGO-TRES хром латунь 2 | 6 437 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →