Змішувач Tres Canigo-tres 21730001
Фото 3 |
Tres Canigo-tres 21730001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Canigo-tres 21730001
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини Tres Canigo хром 21730001 | 8 955 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу TRES Canigo хром | 8 159 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Canigo 180 мм настінний 21730001 | 7 713 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Canigo-Tres 180 мм, хром (21730001) | 9 864 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Canigo-Tres 180 мм, хром (21730001) | 7 704 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу TRES Canigo хром | 8 159 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →