Змішувач Kludi Pure&Style 403820575
Фото 4 |
Kludi Pure&Style 403820575 |
|
Керамічний картрідж з обмежувачем гарячої води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Style 403820575
Усі ціни 19 →Kludi Kludi Pure&Style 75 403820575 | 6 923 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KLUDI Pure&Style чорний латунь з до | 9 692 грн. |
Змішувач для раковини Kludi PURE&STYLE (403820575) 403820575 | 5 658 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi Pure & Style 75 DN 15 хром (403820575) 4038 | 5 479 грн. |
Kludi Kludi Змішувач Pure&Style для умивальника з д.к - 403820575 | 4 846 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →