Змішувач Tres Canigo-tres 21717001
Фото 5 |
Tres Canigo-tres 21717001 |
|
Ручний душ із АБС-пластику із захистом від вапняного нальоту. Регульований власник ручного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Canigo-tres 21717001
Усі ціни 6 →Змішувач для ванни Tres Canigo хром 21717001 з душовим гарнітуром | 4 980 грн. |
Змішувач з душовим набором TRES CANIGO 21717001 | 4 885 грн. |
Змішувач у ванну одновентильний із коротким носиком TRES CANIGÓ-TRES хром | 5 136 грн. |
Змішувач одноважільний Tres CANIGO-TRES для ванни та душу 21717001 | 5 142 грн. |
Змішувач для ванни Tres CANIGO-TRES, хром (21717001) | 6 576 грн. |
Змішувач у ванну одновентильний із коротким носиком TRES CANIG-TRES хром л | 5 136 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →