Вантажна шина Triangle TRD02 315/80 R22.5 157L
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRD02 315/80 R22.5 157L 315/80 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 157 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRD02 315/80 R22.5 157L
Усі ціни 10 →Triangle TRD02 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 157/154L | 13 121 грн. |
Triangle TRD02 (ведущая) 315/80 R22.5 157/154L PR18 | 11 714 грн. |
Triangle TRD02 (ведущая) (315/80R22.5 157L) | 11 526 грн. |
TRIANGLE TRD02 315/80 R22.5 157/154L | 11 350 грн. |
Шини Triangle TRD02 (ведущая) 315/80 R22,5 157/154L 18PR | 10 980 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Triangle TRD02 315/80 R22.5 157L
Ціни на Triangle TRD02 315/80 R22.5 157L |
---|---|---|---|---|
Triangle TRD02 315/80 R22.5 152M | від 11 394 грн. | 1 пропозиція | ||
Triangle TRD02 315/80 R22.5 157L | від 10 980 грн. | 10 пропозицій |