Вантажна шина Triangle TR669 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR669 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR669 13 R22.5 156K
Усі ціни 6 →Triangle TR669 (ведуча вісь) 13.00 R22.5 156/153K | 18 592 грн. |
Triangle TR669 (приводная) 13 R22.5 156/153K 18PR | 13 574 грн. |
TRIANGLE TR669 13R22.5 156/153K | 17 502 грн. |
TRIANGLE TRIANGLE TR669 13R22.5 156/153K | 17 585 грн. |
Triangle TR669 (ведущая ось) 13.00 R22.5 156/153K | 18 590 грн. |
Triangle TR669 (ведуча вісь) 13.00 R22.5 156/153K | 18 585 грн. |