Вантажна шина Triangle TRD09 295/80 R22.5 152K
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRD09 295/80 R22.5 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRD09 295/80 R22.5 152K
Усі ціни 12 →Triangle TRD09 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149K | 13 667 грн. |
Triangle TRD09 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149K PR18 | 11 318 грн. |
Triangle TRD09 (ведущая) (295/80R22.5 152K) | 12 088 грн. |
Triangle TRD09 (приводная) 295/80 R22.5 152/149K 18PR | 11 331 грн. |
Грузовые шины Triangle TRD09 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149K 18PR 10024633 | 11 335 грн. |
ще 7 пропозицій