Зимова шина Triangle TRIN PL01 235/60 R16C 104R
Відео 3Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Triangle TRIN PL01 235/60 R16C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRIN PL01 235/60 R16C 104R
Усі ціни 22 →Шина Triangle Snowlink PL01 235/60 R16 104R XL | 2 971 грн. |
Triangle Trin PL01 235/60 R16 104R XL | 3 053 грн. |
Triangle PL01 (235/60R16 104R) | 2 965 грн. |
Зимова шина TRIANGLE SnowLink PL01 235/60R16 104R | 2 913 грн. |
TRIANGLE Зимова шина TRIANGLE SnowLink PL01 235/60R16 104R | 2 941 грн. |
ще 17 пропозицій
За свої гроші дуже добрі колеса. Не дуже галасливі, дуже м'які, гребуть відмінно і по льоду, і по снігу. Трасою їхав на них зі швидкістю 200 хоча потім дізнався що максимальна швидкість у них 170. Проте всі ок. Якщо обмежений бюджет рекомендую! Ціна Не виявив користуюся Triangle TRIN PL01 235/55 R19 105R кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо