Спальний мішок Trimm Balance 185
Фото 5 |
Trimm Balance 185 215x85 см, t -2 °C230x85 см, t -2 °C |
|
Спальний мішок чеського бренду Trimm позиціонується в якості експедиційного рішення підходить для користувачів ростом до 185 см. Модель, що має анатомічну форму кокона, примітна досить невеликою вагою (1.6 кг), який не заважає їй зберігати високі теплоізоляційні властивості. Завдяки використанню 2-слойного наповнювача з синтетичних волокон Thermolite Quallo, утепленому капюшону і коміру спальний мішок Trimm Balance 185 підходить для цілорічного використання, включаючи холодну зиму.
Так, він забезпечить комфортний нічліг на природі при морозах від 2 до 8 °C, а заявлена температура екстриму дорівнює 25 °C нижче нуля. Модель передбачає всі сучасні елементи оснащення, включаючи захист від закушування блискавки, внутрішня кишеня, петлі для сушіння і т. д. Комплектний компресійний мішок при необхідності дає можливість істотно зменшити розміри, які в складеному вигляді потрібні кокону (до 24x18x18 см).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trimm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trimm.
Купити Trimm Balance 185
Усі ціни 33 →Спальник Trimm Balance 185 R green 001.009.0146 | 3 995 грн. |
Спальник Trimm Balance - 185 R - зелений 001.009.0146 | 4 595 грн. |
Спальный мешок Trimm Balance kiwi green/dark grey - 185 R - зеленый (001.0 | 3 995 грн. |
Спальник Trimm Balance - 185 R - зелений 001.009.0146 | 3 995 грн. |
Спальний мішок Trimm BALANCE kiwi green/dark grey - 185 R - зелений (001.0 | 3 995 грн. |
- Модель Balance 185 — довжина мішка 215 см
- Модель Balance 195 — довжина мішка 230 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Trimm Balance 185
Ціни на Trimm Balance 185 |
---|---|---|---|---|
Trimm Balance 185 | від 3 516 грн. | 33 пропозиції | ||
Trimm Balance 195 | від 3 995 грн. | 32 пропозиції |