Trust Yvi FX Wireless Mouse
Відео 1Фото 7 |
Trust Yvi FX Wireless Mouse |
|
Компактна, легка й повністю симетрична трикнопкова бездротова миша з добротним оптичним сенсором, кнопкою зміни чутливості, бездротовим підключенням по швидкодіючому радіоканалу з частотою 2.4 ГГц і стильним LED-підсвічуванням. Відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, який пропонується в п'яти різних колірних варіантах. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на економних користувачів, що віддають перевагу надійним і функціональним пристроям за доступною вартістю.
Завдяки невеликим габаритним розмірам і скромній вазі, насамперед буде цікава власникам ноутбуків. Якісний оптичний сенсор миші Trust Yvi FX Wireless Mouse прекрасно працює на переважній більшості поверхонь, включаючи дерево, тканину, пластик і шкіру. Є режим підвищеної чутливості, у якому сенсор змінює робочу роздільну здатність з 800 dpi на 1600 dpi. Завдяки оптимізованій ергономіці й симетричному дизайну ця модель повністю підійде користувачам-лівшам. Для підключення до ноутбука, персонального комп'ютера чи робочої станції мишка укомплектована малогабаритним перешкодозахищеним USB-ресивером, який можна заховати в спеціальний відсік на тильній стороні корпусу. Для живлення пристрою необхідний один елемент типорозміру ААА, енергії якого вистачить на 6 міс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Yvi FX Wireless Mouse
Усі ціни 126 →Trust Yvi FX Wireless (22336) Pink 22336 | 349 грн. |
Миша Trust YVI FX, WL, Рожевий (22336TRUST) | 349 грн. |
Миша Trust Yvi FX wireless mouse black (22333) | 644 грн. |
Мышка Trust YVI FX WL BLACK 22333TRUST | 305 грн. |
Миша Trust YVI FX WL PINK (22336) 22336TRUST | 249 грн. |