Trust GXT 980 Redex (24480)
Відео 2Фото 7 |
Trust GXT 980 Redex |
|
Порівняно недорога ігрова комп'ютерна миша з симетричним дизайном та «арсеналом» із п'яти кнопок, включаючи дві бічні, розміщені під великим пальцем правої руки. Модель представлена на ринку в 2022 році і головним чином розрахована на економних геймерів, які хочуть отримувати максимум від вкладених у покупку девайсу грошей. Геймерська мишка Trust GXT 980 Redex зібрана на основі оптичного сенсора PixArt 3325, який може похвалитися максимальною роздільною здатністю на рівні 10 000 DPI, а також стабільною та точною роботою навіть при прискореннях до 20 G та швидкості пересування до 100 ips.
За допомогою фірмового софту кнопки мишки можна перепрограмувати під свої потреби, при цьому виробником передбачена виділена пам'ять для зберігання налаштувань користувача безпосередньо на девайсі. Традиційно, як для сучасного геймерського пристрою, передбачено вбудоване RGB-підсвічування з ефектами. Підключення до комп'ютера або ноутбука може здійснюватися за дротовим або бездротовим інтерфейсом. В останньому випадку миша буде працювати від вбудованого акумулятора, який забезпечує до 2 днів автономної роботи. Також звернемо увагу на те, що в плані ваги модель досить середня - 86 г. Враховуючи вагу та форму корпусу девайс добре підходить для різних типів хвату: долонний, пальцевий, кігтьовий.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust GXT 980 Redex
Усі ціни 51 →Миша Trust GXT 980 REDEX Чорний (24480TRUST) | 1 749 грн. |
Мишка Trust Gxt 980 Redex Wireless/USB Rgb Black (24480) | 1 574 грн. |
Мышка Trust GXT 980 REDEX, RECHARGEABLE, RGB, WL/USB-A, Черный 24480TRUST | 1 501 грн. |
Мышь Trust Gxt 980 Redex Wireless/USB Rgb Black (24480) | 1 508 грн. |
Ігрова миша TRUST GXT 980 REDEX, RECHARGEABLE, RGB, WL, Black (24480) | 1 467 грн. |