Спальний мішок Turbat Nox 250 (012.005.0180)
Відео 1Фото 9 |
Turbat Nox 250 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Turbat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Turbat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Turbat Nox 250
Усі ціни 21 →Спальник Turbat Nox 250 012.005.0180 | 7 995 грн. |
Спальник Turbat Nox 250 - 185 см - сірий 012.005.0180 | 9 195 грн. |
Спальник пуховий Turbat NOX 250 grey - 185 см - сірий | 7 995 грн. |
Спальний мішок пуховий Turbat NOX 250 grey - 185 см - сірий (012.005.0180) | 7 995 грн. |
Спальник Turbat Nox 250 - 185 см - сірий 012.005.0180 | 7 995 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →