Спальний мішок Deuter Exosphere 0 (2019)
Deuter Exosphere 0 (2019) легкий |
|
Розрахований на зріст до 185 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Exosphere 0 (2019)
Усі ціни 18 →Спальный мешок Deuter Exosphere 0 правый 3700121 7530 0 | 7 720 грн. |
Спальник DEUTER Exosphere 0° (7530) black-fire левый 3700121 7530 1 | 7 720 грн. |
Спальний мішок Deuter Exosphere 0° колір 7530 black-fire лівий 3700121 753 | 7 720 грн. |
Спальник Deuter Exosphere 0 ° (black-fire, лівий) 3700121 7530 1 | 7 720 грн. |
Спальный мешок Deuter Exosphere 0° black-fire левый | 7 720 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Deuter Exosphere 0 (2019)
Ціни на Deuter Exosphere 0 (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Exosphere 0 SL (2019) | від 7 560 грн. | 18 пропозицій | ||
Deuter Exosphere 0 (2019) | від 7 720 грн. | 19 пропозицій | ||
Deuter Exosphere 0 L (2019) | від 8 200 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →