Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 Gen.5 GBB 4.5 mm (5.8369)
Відео 5Фото 6 |
Umarex Glock 17 Gen.5 GBB 4.5 mm |
|
Ліцензійна копія вогнепальної пістолета Glock 17 Gen.5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Glock 17 Gen.5 GBB 4.5 mm
Усі ціни 12 →Umarex Glock 17 Gen5 Blowback | 9 064 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Glock 17 Gen5, Blowbeck, BB 4,5 мм (5.8369) | 9 064 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Glock 17 Gen 5 Blowback (5.8369) | 9 064 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 Gen5 Blowback (5.8369) | 9 064 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Glock 17 Gen5 Blowback (5.8369) 5.8369 | 9 064 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →