Смартфон UMIDIGI A11 Pro Max 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 26Фото 6 |
UMIDIGI A11 Pro Max 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
2022 рікA Series
Екран:6.8 ", 2460х1080, 395 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G80
Камера:48 МП, + 16 МП, макро
Акумулятор:5150 мАгод
Вага:225 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UMIDIGI A11 Pro Max 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 19 →Umidigi A11 Pro Max 8/128GB BlueБренд: UMIDIGI Лінійка: A11 Pro Max Тип: Смартфон Передвстановлена ОС: Android 11 Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 6 658 грн. |
UMIDIGI Мобільний телефон A11 Pro Max 8/128Gb gray 6.8 5150mAh (1356 zp) MСмартфон UMIDIGI A11 Pro Max (A11PROMAX) випущено у 2021 році. Він обладнаний чіпсетом MediaTek Helio G80, 8 GB оперативної п... щеам'яті та 128 ГБ вбудованої пам'яті.UMIDIGI A11 Pro Max працює на Android OS v11.0 із коробки. Він поставляється з батареєю Li-Po 5150 mAh, незнімний. Він має 6,8 дюймів IPS-дисплей з роздільною здатністю 1080 x 2460 px.Камера UMIDIGI A11 Pro Max має автофокус. Автофокус – це функція камери, яка тонко налаштовує фокус камери, це приємна особливість цього смартфона. Фронтальна камера 24 MP, Задня камера 48+16+2 MP 8000 x 6000 px автофокусування Mta.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 6 799 грн. |
Смартфон Umidigi A11 Pro Max 8/128GB (Blue)Розстрочка 0% АльфаБанк. Оплата частинами від ПриватБанк і Monobank. Швидка доставка. TouchЗ нами 5 років (Дніпро) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 6 599 грн. |
Смартфон UMIDIGI A11 Pro Max 8/128GB Frost Grey | 6 658 грн. |
Umidigi A11 Pro Max 8/128Gb BlueДисплей: 6.8" / IPS LCD (2460x1080 точек) / Процессор: MediaTek Helio G80 + Mali-G52 / Оперативная память: 8 Гб / Встроенная... щепамять: 128 Гб / microSD - до 256 Гб / Камера: 48+16+2Мп + фронт 24Мп / Батарея: 5150 мAч Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 1 міс. Поскаржитись | 6 842 грн. |
ще 14 пропозицій
Серія UMIDIGI A (бюджет)Порівняти в таблиці →
від 7 646 грн.
5G, 6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, зарядка: fast charge, 5150 мАгод, 200 г
від 4 039 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 2 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 4 658 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 5 199 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 207 г
від 3 215 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 7 999 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, + 50 МП, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 4 406 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 222 г
від 6 655 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 4 499 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 5 989 грн.
6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 32 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4150 мАгод, 205 г
від 4 240 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 5 227 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 207 г
від 3 796 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 2 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 6 799 грн.
6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4150 мАгод, 205 г
від 3 999 грн.
5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 8.1, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6739, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 3150 мАгод, 173 г
від 3 880 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 4 модулі, 13 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 204 г
від 5 789 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 4 099 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
Відеоогляди
Лучший бюджетный смартфон до 15000 рублей. Umidigi a11 Pro Max. Полный честный обзор. Техно топ.
14 листопада 202115 450 переглядів
UMIDIGI A11 Pro MAX Распаковка Короля "бюджеток"....
12 жовтня 202110 581 перегляд
Umidigi A11 Pro MAX GAME TEST
14 жовтня 20217 279 переглядів
Распаковка Umidigi A11 Pro Max: а это уже уже интересненько!
13 жовтня 20219 772 перегляда
UMIDIGI A11 Pro Max Camera Test - Enjoy Photography
25 серпня 202145 293 перегляда
Umidigi A11 Pro Max - Flagship For $170 - Unboxing And Review
11 жовтня 202132 967 переглядів
Umidigi A11 Pro Max Revisado - Solo $145
5 жовтня 20218 635 переглядів
Umidigi A11 Pro Max unboxing
19 жовтня 202114 811 переглядів
5 грудня 20211 037 переглядів
Снял лифт на новый смартфон Umidigi A11 Pro Max
11 березня 2022277 переглядів
Umidigi A11 Pro Max - новый король с дисплеем 6.8 Дм за 140$!!!
12 серпня 20213 727 переглядів
UMIDIGI A11 Pro Max – Бюджетный смартфон с хорошими характеристиками и ценой $140 – Интересные гадже
23 серпня 20213 686 переглядів
UMIDIGI A11 Pro Max ЧТО С ЭТОЙ НОВИНКОЙ НЕ ТАК? НУ КОГДА ЖЕ?
11 серпня 20212 305 переглядів
UMIDIGI A11 Pro Max review ,The Best Budget Smartphone of 2023
9 липня 2023365 переглядів
Introducing UMIDIGI A11 Pro Max - Unparalleled Walking Photography
9 серпня 202120 173 перегляда
Umidigi A11 Pro Max - Unboxing y Primeras Impresiones
21 жовтня 20215 848 переглядів
UMIDIGI A11 Pro Max Unboxing - What Else Besides the Pro Camera System?
16 серпня 202125 900 переглядів
UMIDIGI A11 Pro Max Teardown: What Amazing Specs Inside?
24 вересня 202116 366 переглядів
UMIDIGI A11 Pro Max Smartphone Unboxing - Banggood New Tech
6 жовтня 2021297 переглядів
Infinix Note 11 Pro vs Umidigi A11 Pro Max Ultimate Comparison - Who is The Budget King Phone!
2 квітня 202224 686 переглядів
Unboxing UMIDIGI - A11 Pro Max Smartphone
7 листопада 2021201 перегляд
Umidigi A11 Pro Max Review! ទូរសព្ទចេញថ្មី តម្លៃ139$ដែលល្អដាច់គេ!
24 серпня 202146 061 перегляд
Umidigi A11 Pro Max The Best Budget Smartphone of 2021
23 листопада 202145 120 переглядів
Umidigi A11 Pro Max - Detailed Unboxing And First Impressions
9 листопада 202115 506 переглядів
UMIDIGI A11 PRO MAX MURA NALANG SA LAZADA MALUPIT ANG CAMERA!
4 березня 2022504 перегляда
Umidigi A11 Pro Max: вот как нужно было делать смартфоны и раньше!
16 жовтня 202111 028 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації UMIDIGI A11 Pro Max
Ціни на UMIDIGI A11 Pro Max |
---|---|---|---|---|
UMIDIGI A11 Pro Max 128 ГБ / 4 ГБ | від 6 655 грн. | 4 пропозиції | ||
UMIDIGI A11 Pro Max 128 ГБ / 8 ГБ | від 5 789 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 6 699 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710A, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 206 г
від 6 499 грн.
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 6 995 грн.
6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4380 мАгод, 194 г
від 32 270 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 801 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 648 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 19 112 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП