Матрац Usleep SleepRoll Snow 150x200
від 4 570 до 5 577 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:6 см |
Модифікації Usleep SleepRoll Snow 16
Характеристики
Usleep SleepRoll Snow 150x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep SleepRoll Snow 150x200
Сортувати
Usleep Snow 150*200 | 4 570 грн. |
Топпер-футон Usleep Sleeproll Snow 150х200 | 5 019 грн. |
Usleep Snow 150*200 | 5 577 грн. |
Тонкий матрац топпер-футон SleepRoll Snow 150x200 | 5 187 грн. |
Матрац ортопедичний безпружинний USLEEP SLEEPROLL SNOW 150x200 см | 5 354 грн. |
Закрити
Рекомендуємо