Ліхтарик Varta Night Cutter F40R (18902)
Відео 1Фото 11 |
Varta Night Cutter F40R |
|
Індикатор низького заряду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Night Cutter F40R
Усі ціни 16 →Varta Varta Night Cutter F40 | 1 799 грн. |
Фонарь Varta Night Cutter f40, ipx4, до 1000 люмен, до 240 метров, 6хАА 18 | 1 756 грн. |
Ліхтарик ручний Varta Night Cutter F40 (18902101121) | 1 799 грн. |
Ліхтар Varta Night Cutter F40R 6xAA (18902101121) | 1 940 грн. |
Фонарь VARTA ручной Varta Night Cutter F40, IPX4, до 1000 люмен, до 240 ме | 1 751 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →