Ліхтарик Varta Night Cutter F20R (18900)
Відео 1Фото 5 |
Varta Night Cutter F20R |
|
Ручний компактний ліхтарик торгової марки Varta можна зарахувати до середнього цінового сегменту. Модель обзавелася довгастим (довжина 16 см) корпусом із металу в лаконічному чорному виконанні. Також є кліпса для носіння на поясі, кишені чи інших елементах одягу. Заявлено, що прилад не боїться ударів (має витримати падіння з 2-метрової висоти та зберегти працездатність) та вологи (як мінімум, від дощу ховати його не потрібно).
Функціонує ліхтарик Varta Night Cutter F20R на світлодіоді CREE з відбивачем, який забезпечує максимальний світловий потік 400 люменів. «Далекобійність» променя світла досягає 147 метрів. Користувачі можуть вибрати одну з трьох доступних яскравостей свічення, а також використовувати додатковий режим - стробоскоп. Як елемент живлення передбачена акумуляторна батарея з наочною індикацією заряду. Повна ємність акумулятора дасть до 22 години автономної роботи, а після цього потрібно буде заповнити втрати, що можна зробити за допомогою підключення до USB-порту ноутбука або інших пристроїв (в комплект поставки входить відповідний зарядний кабель).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Купити Varta Night Cutter F20R
Усі ціни 30 →Varta Varta Night Cutter F20R | 1 349 грн. |
Ліхтар Varta Ручний Night Cutter F20R, IPX4, до 400 люмен, до 147 метрів, | 1 349 грн. |
Ліхтар ручний VARTA Night Cutter F20R (18900101111) | 1 349 грн. |
Ліхтарик ручний Varta Night Cutter F20R (18900101111) | 1 349 грн. |
Ліхтар Varta Night Cutter F20R (18900101111) | 1 515 грн. |