Ліхтарик Varta Sports Head Light
Відео 2Фото 3 |
Varta Sports Head Light |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Sports Head Light
Усі ціни 15 →Varta Varta Led Outdoor Sports Head Light | 1 123 грн. |
Фонарь туристический Varta 2x1W Led Outdoor Sports Head Light 3AAA 1863010 | 932 грн. |
Varta Outdoor Sports Head Light (18630101421) | 899 грн. |
Ліхтар Varta 2x1W LED Outdoor Sports Head Light 3AAA (18630101421) | 1 065 грн. |
Varta 2x1W LED Outdoor Sports Head Light 3AAA (18630101421) 18630101421 | 899 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ліхтарика Varta Sports Head Light:
- Нахил голови
РекомендуємоПорівняти в таблиці →