Витяжка Kernau KBH 0960.1 W білий
Фото 3 |
Kernau KBH 0960.1 W білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBH 0960.1 W білий
Усі ціни 17 →KERNAU KBH 0960.1 W | 2 499 грн. |
Витяжка Kernau Kbh 0960.1 W | 2 410 грн. |
Вытяжка Kernau Kbh 0960.1 W | 2 207 грн. |
Вытяжка Kernau kbh 0960.1 w | 2 415 грн. |
Витяжка Kernau KBH 0960.1 W | 2 200 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Kernau KBH 0960.1 W
Ціни на Kernau KBH 0960.1 W |
---|---|---|---|---|
Kernau KBH 0960.1 W білий | від 2 200 грн. | 17 пропозицій | ||
Kernau KBH 0960.1 S сріблястий | від 2 464 грн. | 8 пропозицій | ||
Kernau KBH 0960.1 B чорний | від 2 200 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →