Приціл Vector Optics Matiz 6-18x44 VOW-10BDC (SCOL-28)
Відео 1Фото 11 |
Vector Optics Matiz 6-18x44 VOW-10BDC
Тип:оптичний
Кратність збільшення:6 – 18 x
Діаметр об'єктива:44 мм
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:345 мм
Всі характеристики
Характеристики Matiz 6-18x44 VOW-10BDC
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector Optics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector Optics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Matiz 6-18x44 VOW-10BDC
Усі ціни 10 →SCOL-28 Приціл оптичний Vector Optics Matiz 6-18x44 (25,4 мм) SFP | 6 080 грн. |
Прицел оптический Vector Optics Matiz 6-18x44 1" SFP SCOL-28 | 6 232 грн. |
Оптичний приціл Vector Optics Matiz 6-18x44 (25,4 мм) SFP (SCOL-28) | 6 232 грн. |
Оптический прицел Vector Optics Matiz 6-18x44 (25,4 мм) SFP (SCOL-28) SCOL | 6 070 грн. |
Оптичний приціл Vector Optics Matiz 6-18x44 (25,4 мм) SFP (SCOL-28) SCOL-2 | 6 232 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди