Гідромасажний бокс Veronis BN-6-29 120x85 права
Фото 15 |
Veronis BN-6-29 120x85 права 120x85 ліва 120x85 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis BN-6-29 120x85 права
Душовий бокс Veronis 118х84 (Профіль - чорний, скло - тоновані) BN-6-29 GR | 34 000 грн. |
Душовий бокс VERONIS BN-6-29 правий 118х84х220 BN-6-29 правый | 34 000 грн. |
Душовий бокс Veronis BN-6-29 (GR) R 118х84х215 | 34 000 грн. |
Модификації Veronis BN-6-29
Ціни на Veronis BN-6-29 |
---|---|---|---|---|
Veronis BN-6-29 120x85 ліва | від 34 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Veronis BN-6-29 120x85 права | від 34 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →