Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   VGR

Машинка для стрижки VGR V-151

Фото - Машинка для стрижки волосся VGR V-151
Відео 4Фото 8
VGR V-151
Колір
Основне призначеннямашинка для стрижки
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)3 шт.
Характеристики
Довжина стрижкидо 12 мм
Матеріал /покриття лезкерамічне
Функції та можливостівологе очищення
контейнер для волосся
Джерело живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Час роботи120 хв
Час зарядки2 год
Порт для заряджання на корпусіфірмовий
Інше
Матеріал корпусапластик
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2024
Машинка призначена для стрижки дитячого волосся.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.

Купити VGR V-151

Усі ціни 98 →

Машинка для стрижки дітей VGR V-151 безпечна та зручна (41580-16000479)

Маркетплейс: MAUDAU  XPRO З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
834 грн.

VGR Машинка для стрижки VGR HP-V-151

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 099 грн.

Дитяча машинка для стрижки волосся з насадками тиха акумуляторна бездротова VGR V-151

Маркетплейс: Rozetka.ua  Wide Range З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 659 грн.

Бездротова акумуляторна машинка для стрижки дітей з витяжкою VGR V-151 3 насадки блакитна

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
827 грн.

Машинка для стрижки волосся у дітей безшумна з витяжкою на акумуляторі 5 Вт VGR V-151 Baby

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
774 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на VGR V-151

Відеоогляди