Батарейка Panasonic General Purpose 8xAA
Panasonic General Purpose 8xAA 4 шт8 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic General Purpose 8xAA
Усі ціни 18 →Panasonic Panasonic General Purpose R [6 Tray 8 Zink-Carbon] R6BER/8P | 98 грн. |
PANASONIC GENERAL PURPOSE R6 TRAY 8 ZINK-CARBON (R6BER/8P) | 98 грн. |
Батарейка Panasonic AA bat Carbon-Zinc 8шт Special (R6BER/8P) | 98 грн. |
Panasonic GENERAL PURPOSE R6 TRAY 8 ZINK-CARBON R6BER/8P | 139 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Panasonic General Purpose
Ціни на Panasonic General Purpose |
---|---|---|---|---|
Panasonic General Purpose 4xAA | від 44 грн. | 14 пропозицій | ||
Panasonic General Purpose 8xAA | від 64 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →