Лампочка Osram ST8E 16W 6500K G13
Osram ST8E 16W 6500K G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram ST8E 16W 6500K G13
Лампа светодиодная OSRAM LED ST8 ENTRY EM G13 1200mm 16-36W 6500K 220V 405 | 181 грн. |
Лампа OSRAM LED ST8 ENTRY (4058075817999) | 180 грн. |
Лампочка Osram LED ST8 ENTRY (4058075817999) | 153 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →