Електричний котел Viessmann Vitotron 100 VLN3-24 24 кВт 400 В
Viessmann Vitotron 100 VLN3-24 24 кВт
400 В
4 кВт
230 В / 400 В
6 кВт 230 В / 400 В
8 кВт 230 В / 400 В
12 кВт 400 В
16 кВт 400 В
20 кВт 400 В
24 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 192 м²
Модифікація котлів Vitotron VLN3 оснащується електронним кімнатним термостатом, Vitotron VMN3 – автоматикою з погодозалежним регулюванням температури.
Коди типових помилок у газових котлах ViessmannРозшифровка повідомлень про помилки та неполадки газових опалювальних та водогрійних котлів Viessmann
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики Vitotron 100 VLN3-24
|
Коди типових помилок у газових котлах ViessmannРозшифровка повідомлень про помилки та неполадки газових опалювальних та водогрійних котлів Viessmann
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Viessmann Vitotron 100 VLN3-24 24 кВт 400 В
Усі ціни 12 →Електричний котел Viessmann Vitotron 100 VLN3-24 ZK05256 | 49 963 грн. |
Электрический котел Viessmann Vitotron 100 VLN3-24 ZK05256 | 42 408 грн. |
Електричний котел Viessmann Vitotron 100 VLN3-24 ZK05256 | 49 963 грн. |
Електричний котел Viessmann Vitotron 100 VLN3-24 (ZK05256) ZK05256 | 37 196 грн. |
Електричний котел Viessmann Vitotron 100 VLN3-24 ZK05256 | 49 963 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Viessmann Vitotron 100 VLN3-24
Ціни на Viessmann Vitotron 100 VLN3-24 |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitotron 100 VLN3-04 4 кВт 230 В / 400 В | від 41 176 грн. | 4 пропозиції | ||
Viessmann Vitotron 100 VLN3-06 6 кВт 230 В / 400 В | від 41 176 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitotron 100 VLN3-08 8 кВт 230 В / 400 В | від 35 700 грн. | 12 пропозицій | ||
Viessmann Vitotron 100 VLN3-12 12 кВт 400 В | від 42 408 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitotron 100 VLN3-16 16 кВт 400 В | від 42 408 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitotron 100 VLN3-20 20 кВт 400 В | від 42 408 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitotron 100 VLN3-24 24 кВт 400 В | від 36 700 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →