Газовий котел Viessmann Vitodens 050-W Z024390 19kW 19 кВт
Viessmann Vitodens 050-W Z024390 19kW 19 кВт
19 кВт25 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:19 кВт, площа ~ 152 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
Коди типових помилок у газових котлах ViessmannРозшифровка повідомлень про помилки та неполадки газових опалювальних та водогрійних котлів Viessmann
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики Vitodens 050-W Z024390 19kW
|
Коди типових помилок у газових котлах ViessmannРозшифровка повідомлень про помилки та неполадки газових опалювальних та водогрійних котлів Viessmann
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Viessmann Vitodens 050-W Z024390 19kW 19 кВт
Газовий котел Viessmann Vitodens 050-W BOKA 19kW | 71 453 грн. |
Двоконтурний конденсаційний котел Viessmann Vitodens 050-W BOKA 19 кВт + т | 63 264 грн. |
Газовий котел Viessmann Vitodens 050-W BOKA 19kW | 71 453 грн. |
Двоконтурний конденсаційний котел Viessmann Vitodens 050-W BOKA 19 кВт | 56 964 грн. |
Відеоогляди
Модификації Viessmann Vitodens 050-W Z024390 19kW
Ціни на Viessmann Vitodens 050-W Z024390 19kW |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitodens 050-W Z024390 19kW 19 кВт | від 56 964 грн. | 5 пропозицій | ||
Viessmann Vitodens 050-W Z024391 25kW 25 кВт | від 57 785 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →