Літня шина Sava Intensa HP2 215/55 R16 93V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa HP2 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa HP2 215/55 R16 93V
Усі ціни 27 →Шина Sava Intensa HP2 215/55 R16 93V | 3 190 грн. |
Sava Intensa HP2 215/55 R16 93V | 3 348 грн. |
Sava Intensa HP2 (215/55R16 93V) | 3 200 грн. |
Sava Intensa HP2 215/55 R16 93V | 3 620 грн. |
Летние шины Sava Intensa HP2 215/55 R16 93V 1001760678 | 3 335 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa HP2 215/55 R16 93V
Ціни на Sava Intensa HP2 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa HP2 215/55 R16 93V | від 3 190 грн. | 27 пропозицій | ||
Sava Intensa HP2 215/55 R16 97Y | від 3 630 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →