Умивальник Villeroy & Boch Architectura 41266101 600 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Architectura 41266101 600 мм600 мм Перелив |
|
Модель Villeroy & Boch Architectura 412661R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Architectura 41266101 600 мм
Усі ціни 6 →Villeroy&Boch Architectura 60x40cm 41266101 | 14 600 грн. |
Villeroy&Boch Architectura 60x40cm 41266101 | 14 965 грн. |
Villeroy&Boch Architectura 60x40cm 41266101 | 15 330 грн. |
Villeroy&Boch ARCHITECTURA 600x400 weiss alpin ceramicplus 412661R1 | 18 800 грн. |
Villeroy&Boch ARCHITECTURA 600x400 weiss alpin ceramicplus 412661R1 | 19 270 грн. |
Villeroy&Boch ARCHITECTURA 600x400 weiss alpin ceramicplus 412661R1 | 19 740 грн. |
Модификації Villeroy & Boch Architectura 41266101
Ціни на Villeroy & Boch Architectura 41266101 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Architectura 41266101 600 мм | від 14 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Architectura 41266001 600 мм Перелив білий | від 6 399 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →