Умивальник Villeroy & Boch Architectura 41766001 615 мм
Фото 4 |
Villeroy & Boch Architectura 41766001 |
|
Модель Villeroy & Boch Architectura 417660R1 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Architectura 41766001 615 мм
Villeroy&Boch Villeroy&Boch ARCHITECTURA умивальник 54*34см, для вуст. під | 6 649 грн. |
Villeroy&Boch ARCHITECTURA 540x340 weiss alpin 41766001 | 12 200 грн. |
Villeroy&Boch ARCHITECTURA 540x340 weiss alpin 41766001 | 12 505 грн. |
Врізний умивальник ARCHITECTURA 41766001 | 7 313 грн. |
Villeroy&Boch ARCHITECTURA 540x340 weiss alpin 41766001 | 12 810 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →