Умивальник Villeroy & Boch Collaro 4A213801 380 мм
Villeroy & Boch Collaro 4A213801 |
|
Умивальник зроблений з матеріалу TitanCeram. Моделі Villeroy & Boch Collaro 4A2138R1, 4A2138RW мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив).
Монтаж з мінімальною відстанню між задньою стінкою раковини і стіною: 50 мм. Умивальник може продаватися без антибактеріального покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Collaro 4A213801 380 мм
Усі ціни 12 →Умивальник накладний VILLEROY&BOCH Collaro 4A213801 380x380x145мм квадратн | 17 376 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy&Boch Collaro (4A213801) 4A213801 | 16 646 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy & Boch Collaro, 38 (4A213801) | 17 037 грн. |
Умивальник на стільницю Villeroy&Boch Collaro 380x380 (4A213801) | 11 299 грн. |
Villeroy&Boch Collaro Ceramic Plus 4A2138R1 | 11 400 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →