Унітаз Villeroy & Boch Architectura 4694HR
Відео 1Фото 3 |
Villeroy & Boch Architectura 4694HR |
|
Система економії води AquaReduct
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Architectura 4694HR
Усі ціни 7 →Унітаз підвісний Villeroy & Boch Architectura New 4694HR01 із сидінням Sof | 10 400 грн. |
Підвісний унітаз DirectFlush (безободковий) Villeroy & Boch Architectura в | 9 140 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy&Boch ARCHITECTURA NEW (4694HR01) 4694HR01 | 11 180 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy & Boch Architectura Directflush без обідка, з кр | 25 022 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy &Boch Omnia Architectura DirectFlush New 4694HR0 | 10 270 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy & Boch ARCHITECTURA NEW 4694HR01 з сидінням Slow | 10 400 грн. |
Унитаз подвесной Villeroy & Boch ARCHITECTURA NEW 4694HR01 с сидением Slow | 9 600 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →