Унітаз Villeroy & Boch Architectura 4687HR
Відео 1Фото 4 |
Villeroy & Boch Architectura 4687HR |
|
Модель Villeroy & Boch Architectura 4687HRR1 має покриття CeramicPlus: рідини, що потрапили на таку поверхню, відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив. Кераміку, покриту CeramicPlus, простіше чистити.
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Architectura 4687HR
Унітаз підвісний укорочений Villeroy & Boch Architectura Directflush з сид | 12 500 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy & Boch Architectura Directflush з кришкою Soft C | 28 865 грн. |
Villeroy & Boch ARCHITECTURA унітаз підвісний 35*48см, з вертикальним змив | 29 541 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →