Умивальник Villeroy & Boch Architectura 41266001 600 мм Перелив білий
Фото 3 |
Villeroy & Boch Architectura 41266001 600 мм600 мм Перелив |
|
Модель Villeroy & Boch Architectura 412660R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Architectura 41266001 600 мм Перелив білий
Усі ціни 8 →Раковина 60 см VILLEROY & BOCH Architectura 41266001 | 6 399 грн. |
Раковина Villeroy&Boch Architectura (41266001) 41266001 | 9 400 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch ARCHITECTURA умивальник 60*40см для встановлен | 9 278 грн. |
Villeroy&Boch ARCHITECTURA 600x400 weiss alpin 41266001 | 9 600 грн. |
Villeroy&Boch ARCHITECTURA 600x400 weiss alpin 41266001 | 9 840 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Villeroy & Boch Architectura 41266001
Ціни на Villeroy & Boch Architectura 41266001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Architectura 41266101 600 мм | від 14 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Architectura 41266001 600 мм Перелив білий | від 6 399 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →