Умивальник Villeroy & Boch Memento 2.0 4A076001 600 мм
Фото 4 |
Villeroy & Boch Memento 2.0 4A076001 500 мм600 мм |
|
Моделі Villeroy & Boch Memento 2.0 4A0760R1, 4A0760R2 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив). Умивальник зроблений з матеріалу TitanCeram
Монтаж з мінімальною відстанню між задньою стінкою раковини і стіною: 50 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Memento 2.0 4A076001 600 мм
Усі ціни 8 →Раковина накладна 60 см Villeroy & Boch Memento 4A076001 | 11 500 грн. |
Керамічна раковина Villeroy&Boch Memento 2.0 CeramicPlus 4A0760R1 | 11 000 грн. |
Раковина керамічна Villeroy&Boch Memento 2.0 (4A076001) | 26 858 грн. |
Підвісний умивальник Villeroy&Boch Memento 2.0 600x420 (4A076001) | 14 299 грн. |
Раковина накладная 60 см Villeroy&Boch Memento 4A076001 | 6 900 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Villeroy & Boch Memento 2.0 4A076001
Ціни на Villeroy & Boch Memento 2.0 4A076001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Memento 2.0 4A075001 500 мм | від 17 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Memento 2.0 4A076001 600 мм | від 6 900 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →