Ванна Villeroy & Boch Oberon 190x90 см
Відео 3Фото 17 |
Villeroy & Boch Oberon 190x90 |
|
Додатково комплектується гідромасажною системою та іншими опціями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Oberon 190x90 см
Усі ціни 10 →Ванна кваріловие Villeroy & Boch OBERON Duo 190x90 UBQ199OBE2V-01 | 29 998 грн. |
Ванна Villeroy&Boch OBERON 190x90 см (UBQ199OBE2V-01) UBQ199OBE2V-01 | 31 299 грн. |
Ванна кварила Villeroy & Boch Oberon 190 х 90 см ніжки в комплекті UBQ199O | 29 900 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch Oberon BQ199OBE2V-01 | 31 299 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch Oberon, 190х90 (UBQ199OBE2V-01) | 81 429 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Villeroy & Boch Oberon
Ціни на Villeroy & Boch Oberon |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Oberon 160x75 см | від 27 799 грн. | 7 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Oberon 170x70 см | від 34 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Oberon 170x75 см | від 26 000 грн. | 12 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Oberon 180x80 см | від 26 649 грн. | 15 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Oberon 190x90 см | від 25 000 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →