Ванна Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 см пристінна
Фото 10 |
Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 UBQ180OBR9CD00V-01 |
|
Виготовлено з особливо стійкого до ударів і подряпин матеріалу кварил.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 см пристінна
Усі ціни 7 →Ванна з матеріалу Quaryl® 180 х 80 см (білий alpin) Villeroy & Boch Oberon | 113 990 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 (UBQ180OBR9CD00V-01) UBQ | 113 400 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 (UBQ180OBR9CD00V-01) | 161 107 грн. |
Ванна Villeroy&Boch Oberon 2.0 + ніжки 180x80 (UBQ180OBR9CD00V-01) | 139 999 грн. |
Ванна квариловая Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 UBQ180OBR9CD00V-01 7129 | 157 681 грн. |
Ванна Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 кварилова UBQ180OBR9CD00V-01 | 114 899 грн. |
Villeroy & Boch OBERON 2.0 ванна 180*80см квариловая, пристінна, з панеллю | 157 681 грн. |
Модификації Villeroy & Boch Oberon 2.0
Ціни на Villeroy & Boch Oberon 2.0 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Oberon 2.0 170x75 см | від 34 650 грн. | 9 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 см | від 35 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 см пристінна | від 113 400 грн. | 7 пропозицій |
Рекомендуємо