Змішувач Primera Smart 2601111
Primera Smart 2601111 Smartбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Smart 2601111
Усі ціни 11 →Змішувач для ванни Primera Smart (колір - хром) 2601111 2601111 | 1 889 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом PRIMERA SMART хром л | 2 009 грн. |
Змішувач для ванни Primera SMART (2601111) 2601111 | 2 009 грн. |
Смеситель для ванны Primera Smart 2601111, хром 200347 | 2 009 грн. |
Змішувач для ванни Primera Smart (2601111) | 1 969 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →