Ванна Villeroy & Boch Oberon 2.0 Solo 180x80 см
Фото 4 |
Villeroy & Boch Oberon 2.0 Solo 180x80 UBQ181OBR2DV-01 |
|
Виготовлено з особливо міцного і стійкого до подряпин матеріалу кварил
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Oberon 2.0 Solo 180x80 см
Ванна кварилова Villeroy & Boch Oberon 2.0 Solo 180х80 UBQ181OBR2DV-01 | 60 000 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 см Stone White (UBQ181OB | 101 541 грн. |
Ванна кварилова Villeroy & Boch Oberon 2.0 180x80 см White Alpin (UBQ181OB | 88 346 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →