Неттоп Artline Business B11 B11v18Win
від 15 762 до 17 579 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Celeron, N5095, 2 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B11 14
Характеристики
Artline Business B11 B11v18Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B11 B11v18Win
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B11 Windows 11 Pro (B11v18Win) B11v18Win | 15 837 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 Windows 11 Pro (B11v18Win) | 15 837 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B11 Windows 11 Pro (B11v18Win | 15 911 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B11 Windows 11 Pro (B11v18Win | 15 762 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 Windows 11 Pro (B11v18Win) B11v18Win | 15 837 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо