Персональний комп'ютер Vinga Wolverine A53 Wolverine A5302 (I3M32G3060W.A5302)
Фото 7 | від 37 024 до 54 439 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i3, 12100F, 3.2 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації Vinga Wolverine A53 11
Характеристики
Vinga Wolverine A53 Wolverine A5302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Wolverine A53 Wolverine A5302
Сортувати
Комп'ютер Vinga Wolverine A5302 (I3M32G3060W.A5302) | 37 024 грн. |
Компьютер Vinga Wolverine A5302 (I3M32G3060W.A5302) I3M32G3060W.A5302 | 37 281 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A5302 (I3M32G3060W.A5302) I3M32G3060W.A5302 | 37 281 грн. |
Vinga Wolverine A5302 (I3M32G3060W.A5302) i3m32g3060w.a5302 | 37 281 грн. |
Vinga Комп'ютер Vinga Wolverine A5302 (I3M32G3060W.A5302) I3M32G3060W.A530 | 37 382 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A5302 (I3M32G3060W.A5302) | 37 281 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A5302 (I3M32G3060W.A5302) | 40 441 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A5302 (I3M32G3060W.A5302) | 51 517 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A5302 (I3M32G3060W.A5302) | 54 439 грн. |
Закрити
Рекомендуємо