Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming 2E-8886
Відео 30Фото 7 | від 37 099 до 44 014 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming 47
Характеристики
2E Complex Gaming 2E-8886 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming 2E-8886
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8886) | 39 317 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8886) | 39 317 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8886) 2E-8886 | 39 819 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/B560/32/500F+2000 | 40 119 грн. |
2E Complex Gaming (2E-8886) 2E-8886 | 39 367 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/B560/32/500F+2000 | 40 119 грн. |
2E 2E-8886 | 44 014 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F, 32Gb, F500GB+2TB | 37 099 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/B560/32/500F+2000 | 42 497 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо