Кухонний ніж Vinzer 50316
Vinzer 50316 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer 50316
Усі ціни 17 →Ніж для м'яса Vinzer 20.3 см (50316) | 655 грн. |
Нож для мяса Vinzer 20.3 см (50316) | 645 грн. |
Нож Vinzer 20,3 см 50316 | 725 грн. |
Vinzer 50316 20.3 см 5031620.3см | 719 грн. |
Vinzer VZ-50316 | 837 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →